Svet-Stranek.cz
KOSMETICKÝ SALON MONIKA

Salon Monika:Těšíme se na Vaši návštěvu :-)

Salon Monika

05.01.2020 REKLAMACE KOSMETICKÝ SALON MONIKA -MODELÁŽ NEHTŮ,GEL LAK

REKLAMACE KOSMETICKÝ SALON MONIKA -MODELÁŽ NEHTŮ,GEL LAK
1.Na reklamaci je brán zřetel do 48hod od modeláže nehtů.
2.Pokud dojde k tzv.odchlipu hmoty od přírodního nehtu,je možná reklamace do 24hod od zpevnění.Pokud by práce nebyla dobře provedena a materiál by nebyl dobře polymerizován,projeví se tato vada ihned!
3.Je nutné mě informovat o vašem zdravotním stavu před provedením služby,protože na pozdější reklamaci nemůže být brán zřetel.
4.Na modeláž nehtů se nedoporučuje chodit v týdenním cyklu menses. Gel může špatně přilnout k vašim nehtům, pak hrozí odchlipování hmoty.Tak to akceptujte prosím.
5.V momentě, kdy odejdete ze studia, nevztahují se reklamace na polámání, uštípání, okousání aj.
6.Velký vliv na to, zda nedojde k odchlípnutí materiálu od přírodního nehtu, má celá řada faktorů. Každý nehet je jiný, jinak kvalitní, ale navíc zde hraje svou roli mimo jiné i změna hladiny hormonů v těle (vlivem některých druhů hormonální antikoncepce, těhotenství, menstruace apod.), některé druhy léků (hlavně antibiotika), zánět v těle, přílišný stres apod. Je proto třeba mít vždy na paměti, že Vaše manikérka nemůžu tyto věci nijak ovlivnit, ale může Vám doporučit jinou, pro Vás vhodnější metodu.

05.01.2020 NEHTY OD VIETNAMCŮ NEDOPLŇUJI,ANI NEODSTRAŇUJI!!!

NEHTY OD VIETNAMCŮ NEDOPLŇUJI,ANI NEODSTRAŇUJI!!!
NEHTY OD VIETNAMCŮ NEDOPLŇUJI,ANI NEODSTRAŇUJI!!!
(Odbrušovat žlutý, neuvěřitelně zapáchající akryl z vietnamských studií je opravdový "zážitek"... a pro klientku mnohdy bolestivá a nepříjemná záležitost, ze své praxe mohu řici, že zářezy po bruskách, s kterými vietnamské manikérky pracují zcela běžně a nešetrným způsobem přímo na přírodním nehtu jsou vidět několik měsíců a je problém takové poškození skrýt i kamuflážními materiály, takto poškozená nehtová ploténka je velmi bolestivá a bohužel je většinou nezbytné nehet nechat několik měsíců odrůst.)